Cajhen, N., Drusany, N., Kapko, D., Križaj, M., in Bešter, M. (2016). Gradim slovenski jezik 4. [Samostojni delovni zvezek za slovenščino v 4. razredu osnovne šole]. Ljubljana: Rokus Klett.

Kokalj T. (2002). Besede nagajivke. Učbenik in učni pripomoček za učence od 2. do 5. razreda devetletne osnovne šole. Izolin, Trzin.

Medved-Udovič, V., Potočnik, N., in  Osterman S. (2016). Slovenščina 3: s slikanico na rami. Delovni zvezek za jezik v tretjem razredu osnovne šole. Ljubljana: Mladinska knjiga.

Potočnik, N., in Osterman, S. (2016). Slovenščina 2: s slikanico na rami. Delovni zvezek za jezik v drugem razredu osnovne šole. Ljubljana: Mladinska knjiga.

Potočnik, N., in Osterman, S. (2016). Slovenščina 4. Samostojni delovni zvezek za slovenski jezik v četrtem razredu osnovne šole. Ljubljana: Mladinska knjiga.

Pisk, M., Saksida, I., Boj, S., Tekalec, R., in Višček, S. (2021). Naša ulica 3. Slovenščina. Delovni zvezek za 3. razred osnovne šole. Ljubljana: DZS.

Ribič, M., in Vodičar, P. (2020). Novi prijatelji. Slovenščina 2: samostojni delovni zvezek. Ljubljana: Rokus Klett.

Ribič, M., in Vodičar, P. (2021). Novi prijatelji. Slovenščina 3: samostojni delovni zvezek. Ljubljana: Rokus Klett.

Saksida, I. (2018). Naša ulica 2. Slovenščina: delovni zvezek za 2. razred osnovne šole. Ljubljana: DZS.

Slike in fotografije, ki so vdelane v stran preko spletišča H5P, imajo vire in licence vpisane neposredno pod nalogo, v zavihku “Rights of use“.

Slike, ki so uporabljene v videoposnetkih in programu Genially so pridobljene s spletne strani Pixabay (https://pixabay.com/) in imajo javne domene z licenco CC0.